logo-zrodelko_mKatolickie Przedszkole „Źródełko”

O nas

Przedszkole Źródełko jest takim miejscem, gdzie dobro, prawda i piękno są niepodważalnymi wartościami, które przekazujemy dzieciom. W naszym przedszkolu pomagamy dzieciom budować i wzmacniać system wartości oparty na światopoglądzie chrześcijańskim. Małe grupy, do 12 dzieci, pozwalają nam na indywidualne podejście do każdego dziecka. Jesteśmy małym przedszkolem, mamy trzy grupy zróżnicowane wiekowo, dlatego dobrze znamy wszystkie dzieci i wspieramy je modlitwą. Jest dla nas bardzo ważne by nauczyciele i pozostali pracownicy, zatrudnieni w naszym przedszkolu znali Boga i mieli z Nim żywą relację.

Oferta

Przedszkole jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 06.30 do 17.00. W przedszkolu jest realizowana podstawa programowa wychowania przedszkolnego i zapewnione spełnianie obowiązku przedszkolnego dzieci 5-letnich.

Zapewniamy cztery posiłki dziennie. Są one starannie dobrane do potrzeb małych dzieci i skomponowane tak, by dzieci nabierały zdrowych nawyków żywieniowych.

Przedszkole oferuje bogaty program zajęć dodatkowych, za które nie ma dodatkowej opłaty, są to: zajęcia plastyczne, gimnastyka, rytmika, zajęcia biblijne i język angielski. Każdego roku organizujemy rodzinne spotkanie i świętowanie Bożego Narodzenia, dnia Babci i Dziadka i dnia Mamy i Taty. Na te uroczystości dzieci przygotowują słowno-muzyczne wystąpienia. W trakcie roku w naszym przedszkolu jest organizowany dzień zabaw z mamą i tatą. Organizujemy wyjścia dzieci m.in. do teatru, Ogrodu Zoo-botanicznego, Centrum Sztuki Współczesnej i Straży Pożarnej.

 

 

 

Kontakt

Punkt Przedszkolny „Źródełko”
Toruń, ul. Łyskowskiego 29/35 (wejście od strony biblioteki)
T. +48 514.318.664
Email: przedszkole@promisja.pl
Karta zgłoszeniowa

 

Galeria